Nákupní košík
0 produktů
 
Nejprodávanější
 
Doporučujeme
 

Co byste měli vědět

Vítejte v našem e-shopu. Na těchto stránkách bychom Vám rádi nabídli velice elegantní řešení pro malé či větší koupelny v podobě kazetové sprchové rolety, která plní stejnou funkci jako vanová zástěna ovšem s nespornou výhodou v její prostorové nenáročnosti a nízké ceně. Plastová roleta je zhotovená z vysoce kvalitní poloprůhledné měkčené PVC fólie s dlouhou životností a obrazcovým rastrem. Rolety vyrábí rodinná firma v Německu pod značkou ECO-DuR.
Výrobek si již našel spoustu spokojených zákazníků, mezi které se řadíme i my. Plastovou roletu používáme několik let a jsme s ní velice spokojeni, a proto jsme se rozhodli této firmě poskytnout své služby a zprostředkovat prodej sprchové rolety jako výhradní dovozce do ČR. Věříme, že Vás nabídka rovných i rohových rolet osloví. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Kontakt:
Sprchová roleta
Mail: info@alida.cz
Tel: 724 19 28 19


Výhody rolet

 

  • Snadné upevnění kazety ke stropu. Na osprchování stáhněte roletu dolů, po té necháte oschnout a opět srolujete nazpět ke stropu.
  • Lehké ovládání pomocí řetízku (jako u žaluzie).
  • Přilne k vaně, nikoliv na tělo a zamezí nežádoucímu úniku vody při sprchování.
  • Žádné neestetické kolejnice, žádné vrtání do obkladů, žádné silikonové těsnění.
  • Standardní šířka rovné sprchové rolety je 134 cm, její délka (při maximálním vyrolování) je 240 cm. Jistě vás zaujme také možnost nákupu náhradních dílů a mnoho akcí, které náš e-shop nabízí.
     

Navšivte i náš hobby magazín Loskutákov